Profesjonalnie wymienimy olej w twoim samochodzie

Olej na miarę potrzeb Twojego samochodu Kompleksowa wymiana oleju

W ramach czynności oferowanych przez nasz serwis znajdziesz również usługę kompleksowej wymiany oleju. Wymienimy olej silnikowy w każdym aucie. Nasi pracownicy wybiorą odpowiedni rodzaj oleju, dostosowany do indywidualnych wymagań silnika w Twoim aucie. Chcąc zachować silnik swojego auta w dobrej kondycji, zadbaj o jego przegląd i regularną wymianę oleju. Jeśli będziesz zwlekał z tą czynnością, możesz spodziewać się obniżenia wydajności pracy silnika, a nawet poważnej usterki auta.

Stosujemy olej najlepszych, renomowanych marek

Profesjonalne porady Dostosujemy olej do potrzeb auta

Olej silnikowy to płyn, który spełnia w samochodzie wiele ważnych funkcji. Praca silnika bez jego udziału byłaby niemożliwa. Olej chroni silnik, aby jak najdłużej i jak najlepiej funkcjonował. To dlatego tak ważne jest, aby olej miał najlepszą jakość i pochodził od sprawdzonego producenta. W naszym warsztacie wykorzystujemy jedynie najlepsze produkty, więc możesz mieć pewność, że jak najlepiej zadbamy o bezawaryjne funkcjonowanie mechanizmów w Twoim aucie.

Stosujemy jedynie najwyższej jakości oleje silnikowe, powszechnie znanych i cenionych na rynku samochodowym firm, takich jak: Castrol, Motul, Mobil czy Liqui Moly.

Produkty marki Liqui Molly są stosowane w renomowanych warsztatach samochodowych i cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników. Swoją jakość zawdzięczają wyselekcjonowanym składnikom poprawiającym działanie silników, a dzięki specjalnym dodatkom zapobiegają zużyciu elementów silnika, a nawet ograniczają zużycie paliwa. Gwarantują optymalną pracę silnika w każdych warunkach. W swojej ofercie producent oferuje pełną gamę nie tylko środków smarnych, ale także serwisowych, przeznaczonych do różnego typu aut oraz kosmetyki samochodowe.

Olej chroni silnik, aby jak najdłużej i jak najlepiej funkcjonował. Oprócz tego, zapewnia odpowiednie tarcie i przedłuża żywotność serca samochodu, dając mu dobre smarowanie. Ponadto zmniejsza zużycie elementów silnika, utrzymuje w czystości te z nich, które zostają jego działaniu. Dlatego, tak ważny jest wybór odpowiedniego rodzaju oleju, który sprawdzi się właśnie w danym modelu samochodu. Pracownicy naszego warsztatu pomogą Ci w wyborze właściwego oleju dla silnika, który zamontowany jest w Twoim aucie.

Dbamy o najwyższą jakość usługi wymiany oleju

Cenione marki Profesjonalna wymiana

Wymiana oleju nie jest czynnością skomplikowaną, ale wymaga dokładności i precyzji. Zanim nasi pracownicy wymienią olej, bardzo ważną czynnością, jaką przeprowadzamy w naszym serwisie, jest wypłukanie silnika. Wiele serwisów ogranicza się wyłącznie do powierzchownej wymiany oleju, co nie jest wystarczające dla zachowania żywotności silnika.

Nasza firma dba o kompleksowe świadczenie usług, związanych z serwisowaniem aut. Wymianę oleju rozpoczynamy od oczyszczenia układu olejowego, w celu ograniczenia zużycia elementów silnika. Dlatego to, płukanie systemu olejowego powinno być wykonane podczas każdej wymiany oleju. Wbrew opiniom, czynność ta nie wpływa na rozszczelnienie silnika, a co więcej pozwala usunąć wszystkie szkodliwe osady i pozbyć się resztek oleju. Ma to kluczowe znaczenie podczas użytkowania samochodu. Dopiero po tej czynności nasi serwisanci wymienią olej w Twoim aucie.

Wymianie oleju towarzyszy również wymiana filtra, aby ograniczyć ilość zanieczyszczeń, które mogą dostać się do silnika, w wyniku tarcia poszczególnych jego elementów. W naszym serwisie dobierzemy odpowiedni filtr oleju tak, że będzie idealnie pasował do silnika w Twoim aucie. Nasza firma dba o jakość usług, dlatego to współpracujemy z renomowanymi producentami, podczas wymiany polecając naszym Klientom filtry oleju takich marek jak: Knecht, Mann czy Bosch. Częstotliwość wymiany oleju i filtra uzależniona jest od wymagań producenta. Średnio odbywa się to raz do roku, po przejechaniu około 10-20 tys. km, jednak wszystko zależy od eksploatacji auta.

Oferujemy kompleksowy serwis aut, zawsze w przystępnej cenie

Oszczędź czas Auta serwisujemy na miejscu

W naszej firmie możesz spodziewać się usług wykonanych na najwyższym poziomie. Fachowo doradzimy odpowiedni rodzaj oleju, wymienimy elementy, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Cenimy Twój czas, dlatego to nie odwlekamy niczego na później, a wszystkie usługi wykonujemy w możliwie najkrótszym terminie. Dobierzemy odpowiednie części, pasujące do Twojego modelu auta. Dokonamy ich wymiany na miejscu, w naszym dwustanowiskowym warsztacie, wyposażonym w specjalistyczne narzędzia. Jeśli masz jakieś pytania lub nie jesteś czegoś pewien, skontaktuj się z nami. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem w Twoim samochodzie.

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

Chcesz zapoznać się z bogatą ofertą produktów firmy Liqui Moly?

Przejdź na stronę producenta Liqui Moly

 • Klimatyzacje z czynnikiem R1234yf
 • Jako jedyni w Gnieźnie serwisujemy nowe typy klimatyzacji samochodowych, montowanych w autach po 2018 r.
 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalna

  Diagnostyka aut

  Odpowiedni sprzęt i doświadczenie. W naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy.

 • Przejdź do galerii »

  Warsztat samochodowy

  Kompleksowo wyposażony

  Nasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze.

 • Przejdź do galerii »

  Specjalistyczny sprzęt

  Doświadczeni specjaliści

  W zespole pracują diagności, mechanicy i technicy z kierunkową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu aut.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnostyka...

  Serwis i naprawy

  Kompleksowo, profesjonalnie i terminowo.

 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalne

  Czyszczenie układów wtryskowych

  Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnozowanie usterek

  Komputerowe diagnozowanie

  Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy.

Kontakt z nami

Bakara Serwis

Autoserwis, warsztat samochodowy w Gnieźnie. Specjalizujemy się w obsłudze i naprawach samochodów marek niemieckich, takich jak VW, Audi, Seat, Skoda.

 
62-200 Gniezno
Dalki 7a

 
tel.: +48 517 756 161

Pokaż na mapie

Diagnostyka, serwisowanie i obsługa samochodów osobowych

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a
NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Numer konta firmowego:
PKO BP Oddział Gniezno
57 1020 4115 0000 9602 0070 6564