Specjalistyczna i profesjonalna diagnostyka autW naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy

Kompleksowo wyposażony warsztat samochodowyNasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze

Specjalistyczny sprzęt i doświadczeni specjaliściWykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalny sprzęt

Diagnostyka serwis i naprawyKompleksowo, profesjonalnie i terminowo

Czyszczenie układów wtryskowych Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych

Komputerowe diagnozowanie usterek Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy

Profesjonalnie wymienimy olej w Twoim samochodzie

Olej na miarę potrzeb Twojego samochodu | Kompleksowa wymiana oleju

Autoserwis Bakara

W ramach czynności oferowanych przez nasz serwis znajdziesz również usługę kompleksowej wymiany oleju. Wymienimy olej silnikowy w każdym aucie. Nasi pracownicy wybiorą odpowiedni rodzaj oleju, dostosowany do indywidualnych wymagań silnika w Twoim aucie. Chcąc zachować silnik swojego auta w dobrej kondycji, zadbaj o jego przegląd i regularną wymianę oleju. Jeśli będziesz zwlekał z tą czynnością, możesz spodziewać się obniżenia wydajności pracy silnika, a nawet poważnej usterki auta.

Stosujemy olej najlepszych, renomowanych marek

Profesjonalne porady | Dostosujemy olej do potrzeb auta

Autoserwis Bakara

Olej silnikowy to płyn, który spełnia w samochodzie wiele ważnych funkcji. Praca silnika bez jego udziału byłaby niemożliwa. Olej chroni silnik, aby jak najdłużej i jak najlepiej funkcjonował. To dlatego tak ważne jest, aby olej miał najlepszą jakość i pochodził od sprawdzonego producenta. W naszym warsztacie wykorzystujemy jedynie najlepsze produkty, więc możesz mieć pewność, że jak najlepiej zadbamy o bezawaryjne funkcjonowanie mechanizmów w Twoim aucie.

 

Stosujemy jedynie najwyższej jakości oleje silnikowe, powszechnie znanych i cenionych na rynku samochodowym firm, takich jak: CastrolMotulMobil czy Liqui Moly.

 

Produkty marki Liqui Molly są stosowane w renomowanych warsztatach samochodowych i cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników. Swoją jakość zawdzięczają wyselekcjonowanym składnikom poprawiającym działanie silników, a dzięki specjalnym dodatkom zapobiegają zużyciu elementów silnika, a nawet ograniczają zużycie paliwa. Gwarantują optymalną pracę silnika w każdych warunkach. W swojej ofercie producent oferuje pełną gamę nie tylko środków smarnych, ale także serwisowych, przeznaczonych do różnego typu aut oraz kosmetyki samochodowe.

 

Olej chroni silnik, aby jak najdłużej i jak najlepiej funkcjonował. Oprócz tego, zapewnia odpowiednie tarcie i przedłuża żywotność serca samochodu, dając mu dobre smarowanie. Ponadto zmniejsza zużycie elementów silnika, utrzymuje w czystości te z nich, które zostają jego działaniu. Dlatego, tak ważny jest wybór odpowiedniego rodzaju oleju, który sprawdzi się właśnie w danym modelu samochodu. Pracownicy naszego warsztatu pomogą Ci w wyborze właściwego oleju dla silnika, który zamontowany jest w Twoim aucie.

Dbamy o najwyższą jakość usługi wymiany oleju

Cenione marki | Profesjonalna wymiana

Autoserwis Bakara

Wymiana oleju nie jest czynnością skomplikowaną, ale wymaga dokładności i precyzji. Zanim nasi pracownicy wymienią olej, bardzo ważną czynnością, jaką przeprowadzamy w naszym serwisie, jest wypłukanie silnika. Wiele serwisów ogranicza się wyłącznie do powierzchownej wymiany oleju, co nie jest wystarczające dla zachowania żywotności silnika.

 

Nasza firma dba o kompleksowe świadczenie usług, związanych z serwisowaniem aut. Wymianę oleju rozpoczynamy od oczyszczenia układu olejowego, w celu ograniczenia zużycia elementów silnika. Dlatego to, płukanie systemu olejowego powinno być wykonane podczas każdej wymiany oleju. Wbrew opiniom, czynność ta nie wpływa na rozszczelnienie silnika, a co więcej pozwala usunąć wszystkie szkodliwe osady i pozbyć się resztek oleju. Ma to kluczowe znaczenie podczas użytkowania samochodu. Dopiero po tej czynności nasi serwisanci wymienią olej w Twoim aucie.

 

Wymianie oleju towarzyszy również wymiana filtra, aby ograniczyć ilość zanieczyszczeń, które mogą dostać się do silnika, w wyniku tarcia poszczególnych jego elementów. W naszym serwisie dobierzemy odpowiedni filtr oleju tak, że będzie idealnie pasował do silnika w Twoim aucie. Nasza firma dba o jakość usług, dlatego to współpracujemy z renomowanymi producentami, podczas wymiany polecając naszym Klientom filtry oleju takich marek jak: Knecht, Mann czy Bosch. Częstotliwość wymiany oleju i filtra uzależniona jest od wymagań producenta. Średnio odbywa się to raz do roku, po przejechaniu około 10-20 tys. km, jednak wszystko zależy od eksploatacji auta.

Oferujemy kompleksowy serwis aut, zawsze w przystępnej cenie

Oszczędź czas | Auta serwisujemy na miejscu

Autoserwis Bakara

W naszej firmie możesz spodziewać się usług wykonanych na najwyższym poziomie. Fachowo doradzimy odpowiedni rodzaj oleju, wymienimy elementy, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Cenimy Twój czas, dlatego to nie odwlekamy niczego na później, a wszystkie usługi wykonujemy w możliwie najkrótszym terminie. Dobierzemy odpowiednie części, pasujące do Twojego modelu auta. Dokonamy ich wymiany na miejscu, w naszym dwustanowiskowym warsztacie, wyposażonym w specjalistyczne narzędzia. Jeśli masz jakieś pytania lub nie jesteś czegoś pewien, skontaktuj się z nami. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać problem w Twoim samochodzie.

 

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

 

Chcesz zapoznać się z bogatą ofertą produktów firmy Liqui Moly?

Przejdź na stronę producenta Liqui Moly 

Budowa stacji paliw

Misja firmy...

Profesjonalny warsztat | 27 lat doświadczenia

Świadczymy usługi naprawcze od 1986 roku. To już przeszło 20 lat zdobywania doświadczenia w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych.

Dzięki temu zdobyliśmy szeroką grupę stałych
klientów całkowicie przekonanych
o profesjonalnym wykonaniu świadczonych
przez nas usług.

Staramy się zawsze oferować możliwie niskie ceny, za każdym razem mając na względzie wysoką jakość wykonania, jak i oczekiwania naszego klienta.
Dążąc do realizacji tych celów Bakara Autoserwis świadczy pełen zakres usług
w dziedzinie napraw samochodów wybranych marek.

Czyszczenie układów wtryskowych GnieznoMontaż instalacji LPG Gniezno

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a


tel.: 61 427 30 97
kom.: 517 756 161
autoserwis@bakaraserwis.pl

NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Projekt, opieka i wykonanie: Otonet


© Bakara, 2010 - 2018