Specjalistyczna i profesjonalna diagnostyka autW naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy

Kompleksowo wyposażony warsztat samochodowyNasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze

Specjalistyczny sprzęt i doświadczeni specjaliściWykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalny sprzęt

Diagnostyka serwis i naprawyKompleksowo, profesjonalnie i terminowo

Czyszczenie układów wtryskowych Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych

Komputerowe diagnozowanie usterek Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy

Jeżeli istnieje konieczność naprawy skrzyni biegów w Twoim aucie

Zdecyduj się na specjalistów | Profesjonalne zaplecze urządzeń diagnostycznych

Autoserwis Bakara

Skrzynia biegów jest elementem mechaniki samochodu, o który trzeba szczególnie dbać, podobnie jak o serce samochodu – silnik. To dlatego powinno się ją poddawać przeglądom i serwisowaniu, a także zwracać uwagę nawet na drobne usterki, które warto skonsultować z mechanikiem.

 

Ważne, żeby naprawy skrzyni biegów, zarówno manualnej, jak i automatycznej, były dokonywane w profesjonalnym serwisie samochodowym, ponieważ jej nieumiejętne serwisowanie, wykonywane w niespecjalistycznych warsztatach, może kosztować nas nie tylko wiele nerwów, ale i pieniędzy. Często straty w postaci powikłań będą od nas wymagały ponownej naprawy skrzyni biegów, a w poważniejszych wypadkach wręcz wymienienia tego elementu na nowy.

 

Zadbaj o swoją skrzynię biegów, dokonując jej przeglądów i serwisu w profesjonalnym warsztacie samochodowym. Takie działanie sprawi, że skrzynia biegów w Twoim aucie będzie działała dłużej i o wiele rzadziej będzie ulegała awariom, zmuszając Cię do pozostawienia auta w serwisie.

Jeżeli masz skrzynię automatyczną

Musisz szukać już nie tylko specjalistów, ale kompetentnych i zaufanych profesjonalistów

Autoserwis Bakara

Jak huczy w Internecie, automatyczna skrzynia biegów to nie „zabawka”… Jest to bardzo skomplikowane urządzanie, które zawiera wiele precyzyjnie skonstruowanych i obmyślonych elektrycznych oraz mechanicznych układów.

 

Szczególnie w przypadku automatycznej skrzyni biegów, bardzo ważne jest dbanie o skrzynię, jej regularne przeglądy i serwisowanie. W przeciwieństwie do manualnej skrzyni biegów, skrzynia automatyczna wymaga częstszych wymian oleju. Należy również pamiętać o regularnej wymianie filtrów oleju w skrzyni.

 

Należy być wyczulonym na to, iż wielu „fachowców” nie zaleca częstej wymiany oleju i filtrów w skrzyni biegów, mówiąc, że urządzenia te są bardzo zaawansowane technologicznie, więc czynności te są zbyteczne. Jednak i tutaj zdania są podzielone. Profesjonalne serwisy, mimo panujących opinii, zalecają regularną wymianę oleju i filtrów. Tylko w przypadku takich działań masz pewność, że Twoja skrzynia jest odpowiednio serwisowana, a więc minimalizujesz ryzyko awarii i usterek, które mogą doprowadzić nawet do nieodwracalnych uszkodzeń skrzyni.

Serwisuj i naprawiaj skrzynię w profesjonalnym serwisie samochodowym

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu | Oddaj auto w ręce profesjonalistów

Autoserwis Bakara

Jeśli nie dopilnujemy regularnych przeglądów i serwisowania istnieje duże prawdopodobieństwo, że skrzynia biegów w Twoim aucie przestanie działać. Co powinieneś zrobić w takim przypadku? Najważniejsze, abyś oddał auto do fachowego warsztatu samochodowego, który specjalizuje się w naprawach skrzyń i ma w tym względzie wieloletnie doświadczenie i swoistą biegłość. Taki warsztat posiada także trudno dostępne kontakty, profesjonalne zaplecze, fachowe narzędzia oraz specjalistyczne komputery, służące do programowania, które umożliwiają wczytanie do komputera samochodu zmian naniesionych mechanicznie podczas zabiegu naprawy.

 

Prawdziwy zakład to także doradztwo, prowadzenie wsparcia technicznego. To miejsce, w którym pracują fachowcy, którzy z chęcią poinstruują Cię, jak właściwie użytkować skrzynię biegów w Twoim samochodzie oraz jak ją serwisować. Zapewnią Ci także wsparcie osobistego, doświadczonego mechanika, który wie, jak serwisować skrzynię w Twoim modelu auta, w przeciwieństwie do większości niewyspecjalizowanych mechaników. 

Skonsultuj się z nami

Potrzebujesz porady? | Chcesz dowiedzieć się jak serwisować skrzynię biegów w Twoim aucie?

Autoserwis Bakara

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące napraw serwisu lub przeglądu skrzyni biegów w Twoim aucie, skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani mechanicy, specjalizujący się w naprawach skrzyni biegów, z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania, doradzą najlepsze rozwiązanie oraz poradzą jak użytkować skrzynię biegów tak, aby uniknąć awarii. Wystarczy, że przyjedziesz do naszego serwisu, zadzwonisz, napiszesz mail albo skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

 

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

 

Więcej porad, dotyczących skrzyni biegów, znajdziesz na stronach:

 » Serwis Dodaj-gazu.pl – artykuł: „Skrzynia biegów szarpie"

 » Serwis Regiomoto.pl – artykuł: „ Eksploatacja skrzyń biegów - jak uniknąć kosztownych napraw”

Budowa stacji paliw

Misja firmy...

Profesjonalny warsztat | 27 lat doświadczenia

Świadczymy usługi naprawcze od 1986 roku. To już przeszło 20 lat zdobywania doświadczenia w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych.

Dzięki temu zdobyliśmy szeroką grupę stałych
klientów całkowicie przekonanych
o profesjonalnym wykonaniu świadczonych
przez nas usług.

Staramy się zawsze oferować możliwie niskie ceny, za każdym razem mając na względzie wysoką jakość wykonania, jak i oczekiwania naszego klienta.
Dążąc do realizacji tych celów Bakara Autoserwis świadczy pełen zakres usług
w dziedzinie napraw samochodów wybranych marek.

Czyszczenie układów wtryskowych GnieznoMontaż instalacji LPG Gniezno

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a


tel.: 61 427 30 97
kom.: 517 756 161
autoserwis@bakaraserwis.pl

NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Projekt, opieka i wykonanie: Otonet


© Bakara, 2010 - 2018