Specjalistyczna i profesjonalna diagnostyka autW naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy

Kompleksowo wyposażony warsztat samochodowyNasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze

Specjalistyczny sprzęt i doświadczeni specjaliściWykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalny sprzęt

Diagnostyka serwis i naprawyKompleksowo, profesjonalnie i terminowo

Czyszczenie układów wtryskowych Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych

Komputerowe diagnozowanie usterek Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy

Wybór auta z komisu

Z nami dokonasz trafnego wyboru | Rzetelne doradztwo

Autoserwis Bakara

Myślisz o kupnie używanego auta i chcesz zdecydować się na pojazd z komisu. Podoba Ci się wygląd samochodu, ale nie wiesz, co z jego stanem technicznym? Chciałbyś sprawdzić auto w komisie, aby dokonać trafnego wyboru? Jeśli chcesz kupić auto komisowe, nasz serwis oferuje Ci rzetelne doradztwo w tym zakresie. 

Zanim kupisz, zwróć uwagę na…

Sprawdzimy auto komisowe | Przyjrzymy się powłoce lakierniczej i nie tylko

Autoserwis Bakara

Nasza firma proponuje sprawdzenie auta komisowego przed jego zakupem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz kupić auto, jak najlepiej dostosowane do swoich potrzeb. Tym bardziej zakup auta z komisu nie może być przypadkowy, bo nie chcesz przecież nabyć kota w worku.

 

Na początku warto sprawdzić stan powłoki lakierniczej. Nasi pracownicy przyjrzą się jej bardzo dokładnie i wykonają profesjonalne badanie, tak abyś miał pewność, że auto nie było kilkakrotnie malowane i nie ma śladów korozji.

 

A co z zawieszeniem? Często jazda próbna autem używanym nie da Ci pełnego obrazu jego stanu. Warto, aby zdiagnozowali je fachowcy z naszego serwisu. Szczególną uwagę zwrócimy na elementy eksploatacyjne, sprawdzimy łączenia i spoiny w aucie. Wprawne oko naszych serwisantów dostrzeże uchybienia i niedociągnięcia, na które potencjalny kupujący nigdy nie zwróciłby uwagi. 

Sprawdzimy każde auto z komisu

Sprawna obsługa | Dobrze wyposażony warsztat

Autoserwis Bakara

Przed dokonaniem transakcji trzeba upewnić się, że auto jest sprawne na tyle, aby jeszcze długo posłużyło w codziennym użytkowaniu. Pozwoli to ograniczyć koszty związane z jego dalszą eksploatacją i ewentualnymi wydatkami na naprawy. Kupujący często poddaje się emocjom, nie zwracając uwagi na szczegóły techniczne lub wierząc zapewnieniom sprzedającego. Konkretne informacje, na temat rzeczywistego stanu auta, uzyskasz dopiero po dokładnej diagnostyce komputerowej.

 

Nasi mechanicy w fachowy sposób sprawdzą parametry pracy silnika, wykorzystując specjalistyczne narzędzia. Dzięki temu możliwe będzie określenie mocy użytecznej, momentu obrotowego, jednostkowego zużycia paliwa czy prędkości obrotowej silnika.

 

Dzięki zastosowaniu w naszym serwisie odpowiednich urządzeń, jesteśmy w stanie sprawdzić kody błędów. Wiele aut posiada możliwość sprawdzenia kodów, wszystko po to, abyś przed zakupem miał pewność, że auto zostało poddane rzetelnej diagnostyce. Możemy Ci zapewnić rzetelną ocenę stanu ogólnego, wybranego przez Ciebie modelu samochodu. Dodatkowo, jeżeli będzie to możliwe, to potwierdzamy przebieg auta.

 

Niemożliwe jest sprawdzenie auta bez odpowiednio wyposażonego warsztatu samochodowego. To właśnie dlatego, nasza firma jest w posiadaniu specjalistycznego oprogramowania do każdego auta. Cena usługi związanej z pełną i rzetelną diagnostyką auta komisowego waha się w granicach między 250–300 zł. Podczas poszukiwań auta komisowego, warto zwrócić się do mechaników.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Skontaktuj się z nami | Chętnie odpowiemy na pytania

Autoserwis Bakara

Możemy zapewnić, że auto komisowe, które Ci zaoferujemy, zostanie sprawdzone i zdiagnozowane najlepiej, jak tylko potrafimy, tak żebyś był zadowolony z zakupu, a auto w pełni odpowiadało Twoim wymaganiom. Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z naszym serwisem. Pracownicy udzielą Ci niezbędnych porad oraz wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

 

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

Budowa stacji paliw

Misja firmy...

Profesjonalny warsztat | 27 lat doświadczenia

Świadczymy usługi naprawcze od 1986 roku. To już przeszło 20 lat zdobywania doświadczenia w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych.

Dzięki temu zdobyliśmy szeroką grupę stałych
klientów całkowicie przekonanych
o profesjonalnym wykonaniu świadczonych
przez nas usług.

Staramy się zawsze oferować możliwie niskie ceny, za każdym razem mając na względzie wysoką jakość wykonania, jak i oczekiwania naszego klienta.
Dążąc do realizacji tych celów Bakara Autoserwis świadczy pełen zakres usług
w dziedzinie napraw samochodów wybranych marek.

Czyszczenie układów wtryskowych GnieznoMontaż instalacji LPG Gniezno

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a


tel.: 61 427 30 97
kom.: 517 756 161
autoserwis@bakaraserwis.pl

NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Projekt, opieka i wykonanie: Otonet


© Bakara, 2010 - 2018