Wybór auta z komisu

Z nami dokonasz trafnego wyboru Rzetelne doradztwo

Myślisz o kupnie używanego auta i chcesz zdecydować się na pojazd z komisu. Podoba Ci się wygląd samochodu, ale nie wiesz, co z jego stanem technicznym? Chciałbyś sprawdzić auto w komisie, aby dokonać trafnego wyboru? Jeśli chcesz kupić auto komisowe, nasz serwis oferuje Ci rzetelne doradztwo w tym zakresie.

Zanim kupisz, zwróć uwagę na…

Sprawdzimy auto komisowe Przyjrzymy się powłoce lakierniczej i nie tylko

Nasza firma proponuje sprawdzenie auta komisowego przed jego zakupem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz kupić auto, jak najlepiej dostosowane do swoich potrzeb. Tym bardziej zakup auta z komisu nie może być przypadkowy, bo nie chcesz przecież nabyć kota w worku.

Na początku warto sprawdzić stan powłoki lakierniczej. Nasi pracownicy przyjrzą się jej bardzo dokładnie i wykonają profesjonalne badanie, tak abyś miał pewność, że auto nie było kilkakrotnie malowane i nie ma śladów korozji.

A co z zawieszeniem? Często jazda próbna autem używanym nie da Ci pełnego obrazu jego stanu. Warto, aby zdiagnozowali je fachowcy z naszego serwisu. Szczególną uwagę zwrócimy na elementy eksploatacyjne, sprawdzimy łączenia i spoiny w aucie. Wprawne oko naszych serwisantów dostrzeże uchybienia i niedociągnięcia, na które potencjalny kupujący nigdy nie zwróciłby uwagi.

Sprawdzimy każde auto z komisu

Sprawna obsługa Dobrze wyposażony warsztat

Przed dokonaniem transakcji trzeba upewnić się, że auto jest sprawne na tyle, aby jeszcze długo posłużyło w codziennym użytkowaniu. Pozwoli to ograniczyć koszty związane z jego dalszą eksploatacją i ewentualnymi wydatkami na naprawy. Kupujący często poddaje się emocjom, nie zwracając uwagi na szczegóły techniczne lub wierząc zapewnieniom sprzedającego. Konkretne informacje, na temat rzeczywistego stanu auta, uzyskasz dopiero po dokładnej diagnostyce komputerowej.

Nasi mechanicy w fachowy sposób sprawdzą parametry pracy silnika, wykorzystując specjalistyczne narzędzia. Dzięki temu możliwe będzie określenie mocy użytecznej, momentu obrotowego, jednostkowego zużycia paliwa czy prędkości obrotowej silnika.

Dzięki zastosowaniu w naszym serwisie odpowiednich urządzeń, jesteśmy w stanie sprawdzić kody błędów. Wiele aut posiada możliwość sprawdzenia kodów, wszystko po to, abyś przed zakupem miał pewność, że auto zostało poddane rzetelnej diagnostyce. Możemy Ci zapewnić rzetelną ocenę stanu ogólnego, wybranego przez Ciebie modelu samochodu. Dodatkowo, jeżeli będzie to możliwe, to potwierdzamy przebieg auta.

Niemożliwe jest sprawdzenie auta bez odpowiednio wyposażonego warsztatu samochodowego. To właśnie dlatego, nasza firma jest w posiadaniu specjalistycznego oprogramowania do każdego auta. Cena usługi związanej z pełną i rzetelną diagnostyką auta komisowego waha się w granicach między 250–300 zł. Podczas poszukiwań auta komisowego, warto zwrócić się do mechaników.

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Skontaktuj się z nami Chętnie odpowiemy na pytania

Możemy zapewnić, że auto komisowe, które Ci zaoferujemy, zostanie sprawdzone i zdiagnozowane najlepiej, jak tylko potrafimy, tak żebyś był zadowolony z zakupu, a auto w pełni odpowiadało Twoim wymaganiom. Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z naszym serwisem. Pracownicy udzielą Ci niezbędnych porad oraz wyczerpujących odpowiedzi na Twoje pytania.

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

 • Klimatyzacje z czynnikiem R1234yf
 • Jako jedyni w Gnieźnie serwisujemy nowe typy klimatyzacji samochodowych, montowanych w autach po 2018 r.
 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalna

  Diagnostyka aut

  Odpowiedni sprzęt i doświadczenie. W naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy.

 • Przejdź do galerii »

  Warsztat samochodowy

  Kompleksowo wyposażony

  Nasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze.

 • Przejdź do galerii »

  Specjalistyczny sprzęt

  Doświadczeni specjaliści

  W zespole pracują diagności, mechanicy i technicy z kierunkową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu aut.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnostyka...

  Serwis i naprawy

  Kompleksowo, profesjonalnie i terminowo.

 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalne

  Czyszczenie układów wtryskowych

  Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnozowanie usterek

  Komputerowe diagnozowanie

  Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy.

Kontakt z nami

Bakara Serwis

Autoserwis, warsztat samochodowy w Gnieźnie. Specjalizujemy się w obsłudze i naprawach samochodów marek niemieckich, takich jak VW, Audi, Seat, Skoda.

 
62-200 Gniezno
Dalki 7a

 
tel.: +48 517 756 161

Pokaż na mapie

Diagnostyka, serwisowanie i obsługa samochodów osobowych

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a
NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Numer konta firmowego:
PKO BP Oddział Gniezno
57 1020 4115 0000 9602 0070 6564