Zapewniamy serwis układu hamulcowego

Profesjonalna firma Dla nas liczy się każdy Klient

Układ hamulcowy to jeden z bardzo ważnych podzespołów w samochodzie. Dla bezpieczeństwa kierowcy, musi on zawsze działać sprawnie i nie ulegać zbyt częstym awariom. Dlatego w naszym serwisie dokonujemy profesjonalnego przeglądu układu hamulcowego, a także, w razie potrzeby, oferujemy możliwie szybką i fachową naprawę.

Nasi mechanicy, to doświadczeni profesjonaliści, którzy widzieli już niejeden samochód, dlatego możesz w pełni zaufać ich umiejętnościom. Mają doświadczenie w serwisowaniu aut praktycznie wszystkich dostępnych marek, więc do każdego zlecenia podchodzą z najwyższym profesjonalizmem.

Jako profesjonalny serwis samochodowy, zajmujemy się również fachowym doradztwem oraz możemy zaoferować Ci pełen zakres czynności związanych z montażem zestawów zamiennych w układzie hamulcowym. Pracujemy tak, aby Klient był w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

Układ hamulcowy i jego serwisowanie

Wymiana części Testery ATE

Bardzo ważne, aby układ hamulcowy w każdym samochodzie działał bez zarzutu. Jeżeli coś w nim nie działa, zawsze niezwłocznie powinieneś oddać auto w ręce wykwalifikowanego mechanika. Serwisanci z naszego warsztatu, jeżeli układ będzie tego wymagał, zadbają o nasmarowanie jego poszczególnych części. Wymienią płyn hamulcowy oraz sprawdzą stan zużycia klocków hamulcowych.

Nasz serwis, do pełnej diagnostyki aut różnych marek, wykorzystuje tester ATE. Dzięki temu specjalistycznemu urządzeniu możemy sprawdzić, jak działają poszczególne elementy w aucie oraz czy właściwie spełniają swoją funkcję. Posiadamy testery ATE do ABS, ESP i do płynu hamulcowego.

Profesjonalny serwis elementów układu hamulcowego

Znane marki Przystępna cena

W czasie serwisowania nasi mechanicy rzetelnie przyjrzą się poszczególnym podzespołom układu hamulcowego, wymienią zużyte elementy na nowe. W swoim serwisie wykorzystujemy wyłącznie renomowane części zamienne (m.in. tarcze i klocki hamulcowe) czołowych producentów, takich jak: TRW, Brembo, LUK, Zimermann, Ate. Przedział oferowanych przez nas produktów jest bardzo szeroki, dlatego każdy z Klientów z pewnością znajdzie odpowiednie części do swojego auta. Proponujemy Klientowi również naprawę elektrycznych hamulców postojowych.

Zadbaj o hamulce

Najpierw przyglądamy się hamulcom Później naprawiamy

Regularna kontrola układu hamulcowego i serwis pozwolą na wymianę zużytych elementów w odpowiednim momencie. Dzięki temu hamulce w Twoim aucie będą skutecznie spełniały swoje zadanie.

Żywotność elementów układu hamulcowego jest różna i zależy od ilości pokonywanych kilometrów w ciągu roku, a także od modelu auta. Dlatego, lepiej udać się do profesjonalnego mechanika, posiadającego wiedzę i doświadczenie w zakresie serwisu i napraw różnych typów układów hamulcowych w warsztacie. Na pewno będzie potrafił trafnie ocenić, jakiego rodzaju czynności trzeba podjąć, aby układ hamulcowy funkcjonował bez zarzutu. Jeśli nie wiesz lub nie pamiętasz, kiedy dany element był wymieniany, warto to sprawdzić. Przyjedź do nas, a skontrolujemy wszystkie przewody i urządzenia układu, sprawdzimy poziom płynu oraz pracę samych hamulców.

Przyjedź do nas

Pomożemy rozwiązać problem Służymy fachowym doradztwem

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy znają się na samochodach. Bez obaw możesz przyjechać do nas z każdym problemem w swoim aucie. Postaramy się go rozwiązać w krótkim czasie. Jeżeli zależy Ci na rzetelnym i dokładnym serwisie, to również zapraszamy do nas. Nasi wykwalifikowani mechanicy rozwiążą Twój problem najszybciej jak to możliwe, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie.

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

Jeżeli interesują Cię szczegóły, dotyczące działania układu hamulcowego i chciałbyś poznać jego budowę, odwiedź strony:

» Serwis Autotesty.net – artykuł: „Jak działa układ hamulcowy”

» Serwis Autotesty.net – artykuł: „Hamulec tarczowy i bębnowy”

 • Klimatyzacje z czynnikiem R1234yf
 • Jako jedyni w Gnieźnie serwisujemy nowe typy klimatyzacji samochodowych, montowanych w autach po 2018 r.
 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalna

  Diagnostyka aut

  Odpowiedni sprzęt i doświadczenie. W naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy.

 • Przejdź do galerii »

  Warsztat samochodowy

  Kompleksowo wyposażony

  Nasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze.

 • Przejdź do galerii »

  Specjalistyczny sprzęt

  Doświadczeni specjaliści

  W zespole pracują diagności, mechanicy i technicy z kierunkową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu aut.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnostyka...

  Serwis i naprawy

  Kompleksowo, profesjonalnie i terminowo.

 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalne

  Czyszczenie układów wtryskowych

  Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnozowanie usterek

  Komputerowe diagnozowanie

  Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy.

Kontakt z nami

Bakara Serwis

Autoserwis, warsztat samochodowy w Gnieźnie. Specjalizujemy się w obsłudze i naprawach samochodów marek niemieckich, takich jak VW, Audi, Seat, Skoda.

 
62-200 Gniezno
Dalki 7a

 
tel.: +48 517 756 161

Pokaż na mapie

Diagnostyka, serwisowanie i obsługa samochodów osobowych

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a
NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Numer konta firmowego:
PKO BP Oddział Gniezno
57 1020 4115 0000 9602 0070 6564