Specjalistyczna i profesjonalna diagnostyka autW naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy

Kompleksowo wyposażony warsztat samochodowyNasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze

Specjalistyczny sprzęt i doświadczeni specjaliściWykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalny sprzęt

Diagnostyka serwis i naprawyKompleksowo, profesjonalnie i terminowo

Czyszczenie układów wtryskowych Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych

Komputerowe diagnozowanie usterek Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy

Zapewniamy serwis układu hamulcowego

Profesjonalna firma | Dla nas liczy się każdy Klient

Autoserwis Bakara

Układ hamulcowy to jeden z bardzo ważnych podzespołów w samochodzie. Dla bezpieczeństwa kierowcy, musi on zawsze działać sprawnie i nie ulegać zbyt częstym awariom. Dlatego w naszym serwisie dokonujemy profesjonalnego przeglądu układu hamulcowego, a także, w razie potrzeby, oferujemy możliwie szybką i fachową naprawę.

 

Nasi mechanicy, to doświadczeni profesjonaliści, którzy widzieli już niejeden samochód, dlatego możesz w pełni zaufać ich umiejętnościom. Mają doświadczenie w serwisowaniu aut praktycznie wszystkich dostępnych marek, więc do każdego zlecenia podchodzą z najwyższym profesjonalizmem.

 

Jako profesjonalny serwis samochodowy, zajmujemy się również fachowym doradztwem oraz możemy zaoferować Ci pełen zakres czynności związanych z montażem zestawów zamiennych w układzie hamulcowym. Pracujemy tak, aby Klient był w pełni zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

Układ hamulcowy i jego serwisowanie

Wymiana części | Testery ATE

Autoserwis Bakara

Bardzo ważne, aby układ hamulcowy w każdym samochodzie działał bez zarzutu. Jeżeli coś w nim nie działa, zawsze niezwłocznie powinieneś oddać auto w ręce wykwalifikowanego mechanika. Serwisanci z naszego warsztatu, jeżeli układ będzie tego wymagał, zadbają o nasmarowanie jego poszczególnych części. Wymienią płyn hamulcowy oraz sprawdzą stan zużycia klocków hamulcowych.

 

Nasz serwis, do pełnej diagnostyki aut różnych marek, wykorzystuje tester ATE . Dzięki temu specjalistycznemu urządzeniu możemy sprawdzić, jak działają poszczególne elementy w aucie oraz czy właściwie spełniają swoją funkcję. Posiadamy testery ATE do ABS, ESP i do płynu hamulcowego.

Profesjonalny serwis elementów układu hamulcowego

Znane marki | Przystępna cena

Autoserwis Bakara

W czasie serwisowania nasi mechanicy rzetelnie przyjrzą się poszczególnym podzespołom układu hamulcowego, wymienią zużyte elementy na nowe. W swoim serwisie wykorzystujemy wyłącznie renomowane części zamienne (m.in. tarcze i klocki hamulcowe) czołowych producentów, takich jak: TRW, Brembo, LUK, Zimermann, Ate. Przedział oferowanych przez nas produktów jest bardzo szeroki, dlatego każdy z Klientów z pewnością znajdzie odpowiednie części do swojego auta. Proponujemy Klientowi również naprawę elektrycznych hamulców postojowych.

Zadbaj o hamulce

Najpierw przyglądamy się hamulcom | Później naprawiamy

Autoserwis Bakara

Regularna kontrola układu hamulcowego i serwis pozwolą na wymianę zużytych elementów w odpowiednim momencie. Dzięki temu hamulce w Twoim aucie będą skutecznie spełniały swoje zadanie.

 

Żywotność elementów układu hamulcowego jest różna i zależy od ilości pokonywanych kilometrów w ciągu roku, a także od modelu auta. Dlatego, lepiej udać się do profesjonalnego mechanika, posiadającego wiedzę i doświadczenie w zakresie serwisu i napraw różnych typów układów hamulcowych w warsztacie. Na pewno będzie potrafił trafnie ocenić, jakiego rodzaju czynności trzeba podjąć, aby układ hamulcowy funkcjonował bez zarzutu. Jeśli nie wiesz lub nie pamiętasz, kiedy dany element był wymieniany, warto to sprawdzić. Przyjedź do nas, a skontrolujemy wszystkie przewody i urządzenia układu, sprawdzimy poziom płynu oraz pracę samych hamulców. 

Przyjedź do nas

Pomożemy rozwiązać problem | Służymy fachowym doradztwem

Autoserwis Bakara

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy znają się na samochodach. Bez obaw możesz przyjechać do nas z każdym problemem w swoim aucie. Postaramy się go rozwiązać w krótkim czasie. Jeżeli zależy Ci na rzetelnym i dokładnym serwisie, to również zapraszamy do nas. Nasi wykwalifikowani mechanicy rozwiążą Twój problem najszybciej jak to możliwe, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie.

 

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły, dotyczące działania układu hamulcowego i chciałbyś poznać jego budowę, odwiedź strony:

» Serwis Autotesty.net – artykuł: „Jak działa układ hamulcowy” 

» Serwis Autotesty.net – artykuł: „ Hamulec tarczowy i bębnowy”

Budowa stacji paliw

Misja firmy...

Profesjonalny warsztat | 27 lat doświadczenia

Świadczymy usługi naprawcze od 1986 roku. To już przeszło 20 lat zdobywania doświadczenia w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych.

Dzięki temu zdobyliśmy szeroką grupę stałych
klientów całkowicie przekonanych
o profesjonalnym wykonaniu świadczonych
przez nas usług.

Staramy się zawsze oferować możliwie niskie ceny, za każdym razem mając na względzie wysoką jakość wykonania, jak i oczekiwania naszego klienta.
Dążąc do realizacji tych celów Bakara Autoserwis świadczy pełen zakres usług
w dziedzinie napraw samochodów wybranych marek.

Czyszczenie układów wtryskowych GnieznoMontaż instalacji LPG Gniezno

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a


tel.: 61 427 30 97
kom.: 517 756 161
autoserwis@bakaraserwis.pl

NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Projekt, opieka i wykonanie: Otonet


© Bakara, 2010 - 2018