Kompleksowy serwis klimatyzacji

Naprawiamy i serwisujemy Rzetelne doradztwo

Zapewniamy Ci pełen zakres usług związanych z serwisowaniem i naprawą klimatyzacji w aucie. Sprawdzimy, jak działa Twoja klimatyzacja, aby jej użytkowanie nie sprawiało Ci żadnych niespodzianek. Nasi fachowcy kompleksowo zajmą się przeglądem technicznym klimatyzacji, doradzą w jej użytkowaniu. Oddając swoje auto w nasze ręce, możesz mieć pewność, że powierzasz je kompetentnym mechanikom.

Serwis nowych typów klimatyzacji z czynnikiem chłodniczym R1234yf

Obsługujemy i serwisujemy Samochody z nowym typem czynnika chłodniczego w klimatyzacji

Od 1 stycznia 2017 roku producenci aut, zgodnie z dyrektywą UE, mają obowiązek stosowania nowego, innego niż dotychczas czynnika chłodniczego w klimatyzacjach produkowanych samochodów. Wymusza to na użytkowniku takiego auta konieczność korzystania z warsztatu, który dysponuje odpowiednim sprzętem do obsługi tego rodzaju klimatyzacji. Niestety wciąż większość warsztatów nie dysponuje zapleczem do obsługi klimatyzacji z nowym typem czynnika. W naszym warsztacie posiadamy w pełni dostosowane i profesjonalne zaplecze do obsługi i serwisowania nowego typu klimatyzacji samochodowej, w której zastosowano nowy czynnik chłodniczy R1234yf. Jeżeli chcielibyście Państwo porozmawiać z naszym specjalistą lub umówić termin serwisu klimatyzacji w Państwa samochodzie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: +48 517 756 161.

Klimatyzacja dla komfortu i zdrowia

Profesjonalnie odgrzybiamy klimatyzację Serwisuj klimatyzację

Powietrze w aucie z włączoną i sprawnie działającą klimatyzacją jest czystsze, niż to na zewnątrz samochodu. Dlatego to, nie ma obawy użytkowania auta z klimatyzacją przez alergików, pod warunkiem dbania o jej regularne i profesjonalne odgrzybianie.

Prawidłowe użytkowanie i serwis klimatyzacji, to bardzo ważny temat. Zagrzybiona klimatyzacja w aucie może być przyczyną alergii, wywołać bóle głowy, a nawet poważne choroby oskrzeli i płuc. Jednak dzieje się tak tylko wtedy, gdy ten element wyposażenia auta jest zaniedbany.

O każdy element w samochodzie należy szczególnie dbać, klimatyzacja w tym przypadku nie stanowi wyjątku. Ważne jest to, by regularnie dokonywać odgrzybiania klimatyzacji ozonem. Przyjeżdżając do naszego serwisu możesz mieć pewność wykonania tej usługi na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie, zwracając uwagę na dokładność wykonywanych czynności. Ozonowanie pozwala na usunięcie nieprzyjemnych zapachów w łatwy i szybki sposób, bez użycia środków chemicznych.

Wymienimy zużyte elementy klimatyzacji

Kompleksowa wymiana części Fachowy serwis klimatyzacji

Dokonujemy wymiany elementów klimatyzacji, m.in. osuszaczy oraz naprawiamy kompresory. Kupując auto z klimatyzacją myślisz o swojej wygodzie podczas jazdy, nie zapominaj zatem o regularnej wymianie filtra kabinowego, aby długo cieszyć się oczyszczonym powietrzem. Przyjeżdżając do naszego serwisu masz pewność, że założone części zamienne w Twoim samochodzie, to elementy najwyższej jakości, znanych firm, wszystko po to, abyś cieszył się komfortem jazdy z włączoną i bez zarzutu działającą klimatyzacją.

Sprawnie działająca klimatyzacja

Testujemy szczelność układu Wszystko dla Twojej wygody

Końcowym etapem pracy naszych specjalistów jest wykonanie testu szczelności układu, czyli sprawdzenie, czy klimatyzacja działa bez zarzutu. Zależy nam na tym, aby Klient mógł cieszyć się wysoką jakością i prawidłowym działaniem wymienionych elementów klimatyzacji w swoim aucie. Klimatyzacja ma Ci zapewnić dobre samopoczucie podczas jazdy autem, a nie stać się przyczyną chorób. Jesteśmy właśnie po to, by dbać o jej prawidłowy serwis. Mitem jest to, że klimatyzacja powoduje choroby gardła itp. Z klimatyzacji trzeba zatem umiejętnie korzystać i dbać o jej regularne odgrzybianie.

Pomożemy ci we właściwym używaniu klimatyzacji

Wykorzystaj możliwości swojej klimatyzacji Dbaj o klimatyzację

Jeśli nie wiesz, jak prawidłowo wykorzystywać możliwości swojej klimatyzacji, zapytaj naszych ekspertów. To nic nie kosztuje. Doradzą Ci, jak najlepiej używać klimatyzacji, dostosowując jej działanie do panujących warunków pogodowych tak, abyś nie miał problemów z zaparowanymi szybami, brzydkim zapachem w aucie, czy chociażby wytwarzaniem się dużych różnic temperatur pomiędzy wnętrzem auta, a temperaturą na dworze. Dbając o klimatyzację w swoim aucie, tym samym dbasz również o zdrowie.

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

Dlaczego i jak dbać o klimatyzację w swoim aucie dowiesz się więcej, klikając na:

» Serwis Motofakty.pl – artykuł: „Zadbaj o zdrowy chłód na upały”

» Serwis Motointegrator.com – artykuł: „Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej
- co warto wiedzieć?”

 • Klimatyzacje z czynnikiem R1234yf
 • Jako jedyni w Gnieźnie serwisujemy nowe typy klimatyzacji samochodowych, montowanych w autach po 2018 r.
 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalna

  Diagnostyka aut

  Odpowiedni sprzęt i doświadczenie. W naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy.

 • Przejdź do galerii »

  Warsztat samochodowy

  Kompleksowo wyposażony

  Nasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze.

 • Przejdź do galerii »

  Specjalistyczny sprzęt

  Doświadczeni specjaliści

  W zespole pracują diagności, mechanicy i technicy z kierunkową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu aut.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnostyka...

  Serwis i naprawy

  Kompleksowo, profesjonalnie i terminowo.

 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalne

  Czyszczenie układów wtryskowych

  Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnozowanie usterek

  Komputerowe diagnozowanie

  Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy.

Kontakt z nami

Bakara Serwis

Autoserwis, warsztat samochodowy w Gnieźnie. Specjalizujemy się w obsłudze i naprawach samochodów marek niemieckich, takich jak VW, Audi, Seat, Skoda.

 
62-200 Gniezno
Dalki 7a

 
tel.: +48 517 756 161

Pokaż na mapie

Diagnostyka, serwisowanie i obsługa samochodów osobowych

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a
NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Numer konta firmowego:
PKO BP Oddział Gniezno
57 1020 4115 0000 9602 0070 6564