Specjalistyczna i profesjonalna diagnostyka autW naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy

Kompleksowo wyposażony warsztat samochodowyNasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze

Specjalistyczny sprzęt i doświadczeni specjaliściWykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalny sprzęt

Diagnostyka serwis i naprawyKompleksowo, profesjonalnie i terminowo

Czyszczenie układów wtryskowych Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych

Komputerowe diagnozowanie usterek Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy

Kompleksowy serwis klimatyzacji

Naprawiamy i serwisujemy | Rzetelne doradztwo

Autoserwis Bakara

Zapewniamy Ci pełen zakres usług związanych z serwisowaniem i naprawą klimatyzacji w aucie. Sprawdzimy, jak działa Twoja klimatyzacja, aby jej użytkowanie nie sprawiało Ci żadnych niespodzianek. Nasi fachowcy kompleksowo zajmą się przeglądem technicznym klimatyzacji, doradzą w jej użytkowaniu. Oddając swoje auto w nasze ręce, możesz mieć pewność, że powierzasz je kompetentnym mechanikom.

Klimatyzacja dla komfortu i zdrowia

Profesjonalnie odgrzybiamy klimatyzację | Serwisuj klimatyzację

Autoserwis Bakara

Powietrze w aucie z włączoną i sprawnie działającą klimatyzacją jest czystsze, niż to na zewnątrz samochodu. Dlatego to, nie ma obawy użytkowania auta z klimatyzacją przez alergików, pod warunkiem dbania o jej regularne i profesjonalne odgrzybianie.

 

Prawidłowe użytkowanie i serwis klimatyzacji, to bardzo ważny temat. Zagrzybiona klimatyzacja w aucie może być przyczyną alergii, wywołać bóle głowy, a nawet poważne choroby oskrzeli i płuc. Jednak dzieje się tak tylko wtedy, gdy ten element wyposażenia auta jest zaniedbany.

 

O każdy element w samochodzie należy szczególnie dbać, klimatyzacja w tym przypadku nie stanowi wyjątku. Ważne jest to, by regularnie dokonywać odgrzybiania klimatyzacji ozonem. Przyjeżdżając do naszego serwisu możesz mieć pewność wykonania tej usługi na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie, zwracając uwagę na dokładność wykonywanych czynności. Ozonowanie pozwala na usunięcie nieprzyjemnych zapachów w łatwy i szybki sposób, bez użycia środków chemicznych.

Wymienimy zużyte elementy klimatyzacji

Kompleksowa wymiana części | Fachowy serwis klimatyzacji

Autoserwis Bakara

Dokonujemy wymiany elementów klimatyzacji, m.in. osuszaczy oraz naprawiamy kompresory. Kupując auto z klimatyzacją myślisz o swojej wygodzie podczas jazdy, nie zapominaj zatem o regularnej wymianie filtra kabinowego, aby długo cieszyć się oczyszczonym powietrzem. Przyjeżdżając do naszego serwisu masz pewność, że założone części zamienne w Twoim samochodzie, to elementy najwyższej jakości, znanych firm, wszystko po to, abyś cieszył się komfortem jazdy z włączoną i bez zarzutu działającą klimatyzacją.

Sprawnie działająca klimatyzacja

Testujemy szczelność układu | Wszystko dla Twojej wygody

Autoserwis Bakara

Końcowym etapem pracy naszych specjalistów jest wykonanie testu szczelności układu, czyli sprawdzenie, czy klimatyzacja działa bez zarzutu. Zależy nam na tym, aby Klient mógł cieszyć się wysoką jakością i prawidłowym działaniem wymienionych elementów klimatyzacji w swoim aucie. Klimatyzacja ma Ci zapewnić dobre samopoczucie podczas jazdy autem, a nie stać się przyczyną chorób. Jesteśmy właśnie po to, by dbać o jej prawidłowy serwis. Mitem jest to, że klimatyzacja powoduje choroby gardła itp. Z klimatyzacji trzeba zatem umiejętnie korzystać i dbać o jej regularne odgrzybianie.

Pomożemy Ci we właściwym używaniu klimatyzacji

Wykorzystaj możliwości swojej klimatyzacji | Dbaj o klimatyzację

Autoserwis Bakara

Jeśli nie wiesz, jak prawidłowo wykorzystywać możliwości swojej klimatyzacji, zapytaj naszych ekspertów. To nic nie kosztuje. Doradzą Ci, jak najlepiej używać klimatyzacji, dostosowując jej działanie do panujących warunków pogodowych tak, abyś nie miał problemów z zaparowanymi szybami, brzydkim zapachem w aucie, czy chociażby wytwarzaniem się dużych różnic temperatur pomiędzy wnętrzem auta, a temperaturą na dworze. Dbając o klimatyzację w swoim aucie, tym samym dbasz również o zdrowie.

 

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

 

Dlaczego i jak dbać o klimatyzację w swoim aucie dowiesz się więcej, klikając na: 

» Serwis Motofakty.pl – artykuł: „Zadbaj o zdrowy chłód na upały”

» Serwis Climatronic.pl – artykuł: „Konserwacja klimatyzacji samochodowej” 

» Serwis Climatronic.pl – artykuł: „Naprawa klimatyzacji samochodowej”

Budowa stacji paliw

Misja firmy...

Profesjonalny warsztat | 27 lat doświadczenia

Świadczymy usługi naprawcze od 1986 roku. To już przeszło 20 lat zdobywania doświadczenia w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych.

Dzięki temu zdobyliśmy szeroką grupę stałych
klientów całkowicie przekonanych
o profesjonalnym wykonaniu świadczonych
przez nas usług.

Staramy się zawsze oferować możliwie niskie ceny, za każdym razem mając na względzie wysoką jakość wykonania, jak i oczekiwania naszego klienta.
Dążąc do realizacji tych celów Bakara Autoserwis świadczy pełen zakres usług
w dziedzinie napraw samochodów wybranych marek.

Czyszczenie układów wtryskowych GnieznoMontaż instalacji LPG Gniezno

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a


tel.: 61 427 30 97
kom.: 517 756 161
autoserwis@bakaraserwis.pl

NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Projekt, opieka i wykonanie: Otonet


© Bakara, 2010 - 2018