Montaż instalacji LPG

Fachowy montaż Kompleksowe doradztwo

Montaż instalacji LPG Gniezno

Jeśli masz w planach założenie instalacji LPG w swoim samochodzie i chcesz obniżyć koszty związane z użytkowaniem „benzyniaka”, to przyjedź do nas. Na początku nasi fachowcy zastanowią się wspólnie z Tobą, czy montaż instalacji LPG w Twoim aucie jest w ogóle możliwy. Czy będzie opłacalny, a jeśli tak, to zadbają o wybór najkorzystniejszego rodzaju instalacji. Nasi monterzy dokonają profesjonalnego montażu instalacji w aucie oraz szeroko poinformują o koniecznościach wynikających z zasad jej użytkowania i serwisowania, tak aby służyła Ci jak najlepiej.

Nasi pracownicy odpowiedzą na pytania związane z użytkowaniem instalacji LPG. Musisz pamiętać, że nie każdy rodzaj silnika pozwoli na zamontowanie tego typu instalacji. Jeśli będzie się to wiązało z jakimkolwiek utrudnieniem w użytkowaniu akurat Twojego auta nasi fachowcy powiedzą Ci, czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie, a jeżeli zaistnieje taka ewentualność, doradzą inne.

Korzyści instalacji LPG

Zadbaj o komfort użytkowania auta Płać mniej za paliwo

Instalacja LPG jest rozwiązaniem ekonomicznym i zdecydowanie bardziej ekologicznym, niż tradycyjna benzyna. Nasi pracownicy zadbają o jej odpowiedni wybór. Zapytają Cię o roczne przebiegi oraz użytkowanie samochodu. Pozwoli to określić poziom opłacalności montażu LPG. Fachowy montaż instalacji LPG to bardzo ważna kwestia, dla wszystkich, którzy zdecydują się na używanie samochodów z napędem gazowym.

Montaż instalacji gazowych Gniezno

Jeśli pokonujesz dłuższe trasy, wówczas LPG może być dla Ciebie bardzo korzystne. Dzięki temu szybciej zwróci Ci się koszt instalacji i jej montażu, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu na wydatkach na paliwo. Kierowcy często mają wiele pytań, dotyczących montażu LPG w aucie. Jesteśmy po to, by rozwiewać Twoje wątpliwości i dostarczać rzetelnych informacji, opartych na wieloletnim doświadczeniu. Fachowcy zapoznają Cię z faktami i mitami związanymi z użytkowaniem samochodu na gaz. Będziesz miał pewność, że po zamontowaniu instalacji LPG silnik nie straci na mocy oraz nie wpłynie to na jego szybsze zużywanie. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór z zaufanego zakładu montującego tego typu instalacje.

Fachowy montaż

Zaufaj specjalistom Profesjonalnie zamontujemy instalację LPG

Montaż instalacji LPG Gniezno 02

Zastanawiasz się, na którą instalację się zdecydować? Nasi doradcy w rzetelny sposób zajmą się odpowiednim wyborem, biorąc pod uwagę rodzaj silnika czy wtrysku paliwa w Twoim samochodzie. Współpracujemy z firmą Optima wyspecjalizowaną w produkcji nowoczesnych instalacji gazowych do aut z sekwencyjnym wtryskiem paliwa, dzięki czemu możemy zaoferować pełen serwis montażu nowoczesnych samochodowych instalacji gazowych.

Perfekcyjnie przeprowadzony montaż w naszej stacji, to nie wszystko. Finalnym jego etapem jest ustawienie parametrów pracy instalacji gazowej. Posiadamy odpowiedni sprzęt i specjalistyczny program diagnostyczny, który pozwoli na ocenę pracy silnika, odpowiednią regulację ustawień itp. Kompleksowy montaż instalacji LPG w naszym serwisie zagwarantuje Ci stabilną pracę silnika w każdych warunkach. Montażem w naszym serwisie zajmują się fachowcy, dzięki czemu masz gwarancję dobrze wykonanej usługi. Sam montaż instancji LPG może trwać kilka, a nawet kilkanaście godzin.

Serwis, wymiana butli, szczelność instalacji LPG

Wymienimy butlę LPG Sprawdzimy instalację w Twoim aucie

Kolejną usługą, jaką świadczymy przy montażu instalacji LPG jest serwisowanie auta z takim alternatywnym źródłem napędu, jakim jest instalacja gazowa. Z własnego doświadczenia wiemy, jak ważne jest sprawdzanie szczelności instalacji gazowej oraz kontrola zużycia jej poszczególnych elementów.

Instalacje LPG Gniezno

Należy również pamiętać o odpowiednim serwisowaniu butli z gazem. Zbiornik gazowy z reguły posiada 10-letnią ważność badań (tzw. homologację, która zostaje „wbita” w dowód rejestracyjny pojazdu). Po tym czasie należy przeprowadzić legalizację butli lub wymienić zbiornik na nowy. Tego typu działania również dokonujemy w naszym autoryzowanym serwisie, na miejscu.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych podzespołów znanych firm, dlatego możemy zapewnić pełną gwarancję na montowany w samochodzie sprzęt. Fachowo wymieniona i zamontowana butla posłuży w samochodzie przez długie lata.

Świadczymy usługi kompleksowo, zadbamy zatem o każde auto zarówno bez, jak i z instalacją gazową. Kiedy przyjedziesz do nas na coroczny przegląd zadbamy również o sprawdzenie szczelności instalacji LPG w Twoim aucie. Mechanicy dokładnie zbadają poziom zużycia elementów, mocowanie instalacji do nadwozia, abyś mógł odczuwać komfort jaki daje bezawaryjna praca regularnie serwisowanej instalacji LPG samochodu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na pytania Rozjaśnimy wątpliwości

Nasi doradcy służą pomocą w każdej sytuacji. Jeśli masz pytania czy wątpliwości prosimy – nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas lub napisz e-mail. Chętnie doradzimy rozwiązania, które sprawdzą się w Twoim samochodzie. Zapraszamy również do bezpośredniej wizyty w naszej stacji. Nasi pracownicy zajmą się rzetelną poradą oraz odpowiedzą na pytania.

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

Więcej o cechach instalacji gazowej oraz korzyściach wynikających z montażu instalacji LPG dowiesz się tutaj

 • Klimatyzacje z czynnikiem R1234yf
 • Jako jedyni w Gnieźnie serwisujemy nowe typy klimatyzacji samochodowych, montowanych w autach po 2018 r.
 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalna

  Diagnostyka aut

  Odpowiedni sprzęt i doświadczenie. W naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy.

 • Przejdź do galerii »

  Warsztat samochodowy

  Kompleksowo wyposażony

  Nasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze.

 • Przejdź do galerii »

  Specjalistyczny sprzęt

  Doświadczeni specjaliści

  W zespole pracują diagności, mechanicy i technicy z kierunkową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu aut.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnostyka...

  Serwis i naprawy

  Kompleksowo, profesjonalnie i terminowo.

 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalne

  Czyszczenie układów wtryskowych

  Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnozowanie usterek

  Komputerowe diagnozowanie

  Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy.

Kontakt z nami

Bakara Serwis

Autoserwis, warsztat samochodowy w Gnieźnie. Specjalizujemy się w obsłudze i naprawach samochodów marek niemieckich, takich jak VW, Audi, Seat, Skoda.

 
62-200 Gniezno
Dalki 7a

 
tel.: +48 517 756 161

Pokaż na mapie

Diagnostyka, serwisowanie i obsługa samochodów osobowych

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a
NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Numer konta firmowego:
PKO BP Oddział Gniezno
57 1020 4115 0000 9602 0070 6564