Specjalistyczna i profesjonalna diagnostyka autW naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy

Kompleksowo wyposażony warsztat samochodowyNasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze

Specjalistyczny sprzęt i doświadczeni specjaliściWykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalny sprzęt

Diagnostyka serwis i naprawyKompleksowo, profesjonalnie i terminowo

Czyszczenie układów wtryskowych Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych

Komputerowe diagnozowanie usterek Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy

Montaż instalacji LPG

Fachowy montaż | Kompleksowe doradztwo

Autoserwis Bakara

Montaż instalacji LPG GnieznoJeśli masz w planach założenie instalacji LPG w swoim samochodzie i chcesz obniżyć koszty związane z użytkowaniem „benzyniaka”, to przyjedź do nas. Na początku nasi fachowcy zastanowią się wspólnie z Tobą, czy montaż instalacji LPG w Twoim aucie jest w ogóle możliwy. Czy będzie opłacalny, a jeśli tak, to zadbają o wybór najkorzystniejszego rodzaju instalacji. Nasi monterzy dokonają profesjonalnego montażu instalacji w aucie oraz szeroko poinformują o koniecznościach wynikających z zasad jej użytkowania i serwisowania, tak aby służyła Ci jak najlepiej.


Nasi pracownicy odpowiedzą na pytania związane z użytkowaniem instalacji LPG. Musisz pamiętać, że nie każdy rodzaj silnika pozwoli na zamontowanie tego typu instalacji. Jeśli będzie się to wiązało z jakimkolwiek utrudnieniem w użytkowaniu akurat Twojego auta nasi fachowcy powiedzą Ci, czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie, a jeżeli zaistnieje taka ewentualność, doradzą inne.

Cennik montażu instalacji gazowej

LPG Optima | LPG jednowtryskowe

Autoserwis Bakara

Sekwencyjne instalacje LPG OPTIMA:

  • silnik 4-cylindrowy od 1900 zł
  • silnik 6-cylindrowy od 2600 zł
  • silnik 8-cylindrowy od 3200 zł

 

Instalacje LPG jednowtryskowe:

  • KME Bingo M od 1300 zł
  • KME Bingo S od 1500 zł

 

Pozstałe usługi:

  • Wymiana butli - 150 zł
  • Wymiana reduktora - 150 zl
  • Wymiana listwy wtryskowej - 150 zł
  • Regulacja instalacji od 50 zł
  • Wymiana elektroniki - 300 zł za usługę

Korzyści instalacji LPG

Zadbaj o komfort użytkowania auta | Płać mniej za paliwo

Autoserwis Bakara

Instalacja LPG jest rozwiązaniem ekonomicznym i zdecydowanie bardziej ekologicznym, niż tradycyjna benzyna. Nasi pracownicy zadbają o jej odpowiedni wybór. Zapytają Cię o roczne przebiegi oraz użytkowanie samochodu. Pozwoli to określić poziom opłacalności montażu LPG. Fachowy montaż instalacji LPG to bardzo ważna kwestia, dla wszystkich, którzy zdecydują się na używanie samochodów z napędem gazowym.

 

Montaż instalacji gazowych Gniezno

Jeśli pokonujesz dłuższe trasy, wówczas LPG może być dla Ciebie bardzo korzystne. Dzięki temu szybciej zwróci Ci się koszt instalacji i jej montażu, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu na wydatkach na paliwo. Kierowcy często mają wiele pytań, dotyczących montażu LPG w aucie. Jesteśmy po to, by rozwiewać Twoje wątpliwości i dostarczać rzetelnych informacji, opartych na wieloletnim doświadczeniu. Fachowcy zapoznają Cię z faktami i mitami związanymi z użytkowaniem samochodu na gaz. Będziesz miał pewność, że po zamontowaniu instalacji LPG silnik nie straci na mocy oraz nie wpłynie to na jego szybsze zużywanie. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór z zaufanego zakładu montującego tego typu instalacje.

Fachowy montaż

Zaufaj specjalistom | Profesjonalnie zamontujemy instalację LPG

Autoserwis Bakara

Zastanawiasz się, na którą instalację się zdecydować? Nasi doradcy w rzetelny sposób zajmą się odpowiednim wyborem, biorąc pod uwagę rodzaj silnika czy wtrysku paliwa w Twoim samochodzie. Współpracujemy z firmą Optima wyspecjalizowaną w produkcji nowoczesnych instalacji gazowych do aut z sekwencyjnym wtryskiem paliwa, dzięki czemu możemy zaoferować pełen serwis montażu nowoczesnych samochodowych instalacji gazowych.

 

Perfekcyjnie przeprowadzony montaż w naszej stacji, to nie wszystko. Finalnym jego etapem jest ustawienie parametrów pracy instalacji gazowej. Posiadamy odpowiedni sprzęt i specjalistyczny program diagnostyczny, który pozwoli na ocenę pracy silnika, odpowiednią regulację ustawień itp. Kompleksowy montaż instalacji LPG w naszym serwisie zagwarantuje Ci stabilną pracę silnika w każdych warunkach. Montażem w naszym serwisie zajmują się fachowcy, dzięki czemu masz gwarancję dobrze wykonanej usługi. Sam montaż instancji LPG może trwać kilka, a nawet kilkanaście godzin.

 

Montaż instalacji LPG Gniezno 2

Serwis, wymiana butli, szczelność instalacji LPG

Wymienimy butlę LPG | Sprawdzimy instalację w Twoim aucie

Autoserwis Bakara

Kolejną usługą, jaką świadczymy przy montażu instalacji LPG jest serwisowanie auta z takim alternatywnym źródłem napędu, jakim jest instalacja gazowa. Z własnego doświadczenia wiemy, jak ważne jest sprawdzanie szczelności instalacji gazowej oraz kontrola zużycia jej poszczególnych elementów.

 

Instalacje LPG GnieznoNależy również pamiętać o odpowiednim serwisowaniu butli z gazem. Zbiornik gazowy z reguły posiada 10-letnią ważność badań (tzw. homologację, która zostaje „wbita” w dowód rejestracyjny pojazdu). Po tym czasie należy przeprowadzić legalizację butli lub wymienić zbiornik na nowy. Tego typu działania również dokonujemy w naszym autoryzowanym serwisie, na miejscu.

 

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych podzespołów znanych firm, dlatego możemy zapewnić pełną gwarancję na montowany w samochodzie sprzęt. Fachowo wymieniona i zamontowana butla posłuży w samochodzie przez długie lata.

 

Świadczymy usługi kompleksowo, zadbamy zatem o każde auto zarówno bez, jak i z instalacją gazową. Kiedy przyjedziesz do nas na coroczny przegląd zadbamy również o sprawdzenie szczelności instalacji LPG w Twoim aucie. Mechanicy dokładnie zbadają poziom zużycia elementów, mocowanie instalacji do nadwozia, abyś mógł odczuwać komfort jaki daje bezawaryjna praca regularnie serwisowanej instalacji LPG samochodu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na pytania | Rozjaśnimy wątpliwości

Autoserwis Bakara

Nasi doradcy służą pomocą w każdej sytuacji. Jeśli masz pytania czy wątpliwości prosimy – nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas lub napisz e-mail. Chętnie doradzimy rozwiązania, które sprawdzą się w Twoim samochodzie. Zapraszamy również do bezpośredniej wizyty w naszej stacji. Nasi pracownicy zajmą się rzetelną poradą oraz odpowiedzą na pytania.

 

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

 

Więcej o cechach instalacji gazowej oraz korzyściach wynikających z montażu instalacji LPG dowiesz się tutaj 

Budowa stacji paliw

Misja firmy...

Profesjonalny warsztat | 27 lat doświadczenia

Świadczymy usługi naprawcze od 1986 roku. To już przeszło 20 lat zdobywania doświadczenia w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych.

Dzięki temu zdobyliśmy szeroką grupę stałych
klientów całkowicie przekonanych
o profesjonalnym wykonaniu świadczonych
przez nas usług.

Staramy się zawsze oferować możliwie niskie ceny, za każdym razem mając na względzie wysoką jakość wykonania, jak i oczekiwania naszego klienta.
Dążąc do realizacji tych celów Bakara Autoserwis świadczy pełen zakres usług
w dziedzinie napraw samochodów wybranych marek.

Czyszczenie układów wtryskowych GnieznoMontaż instalacji LPG Gniezno

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a


tel.: 61 427 30 97
kom.: 517 756 161
autoserwis@bakaraserwis.pl

NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Projekt, opieka i wykonanie: Otonet


© Bakara, 2010 - 2018