Specjalistyczna i profesjonalna diagnostyka autW naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy

Kompleksowo wyposażony warsztat samochodowyNasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze

Specjalistyczny sprzęt i doświadczeni specjaliściWykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalny sprzęt

Diagnostyka serwis i naprawyKompleksowo, profesjonalnie i terminowo

Czyszczenie układów wtryskowych Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych

Komputerowe diagnozowanie usterek Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy

Zdiagnozujemy każde auto (no prawie…)

Mamy ogromne doświadczenie | Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym

Autoserwis Bakara

Komputer pokładowy w nowszych autach wyższej klasy jest już dzisiaj standardem. Niestety, wielu kierowców ignoruje komunikaty generowane przez komputer pokładowy i nie wykonuje wyświetlanych na monitorze poleceń. Takie działanie często prowadzi do awarii części samochodu, rozregulowania układów auta lub nawet usterek, w tym także awarii komputera pokładowego.

 

Nasz serwis dysponuje profesjonalnym sprzętem komputerowym, umożliwiającym zdiagnozowanie usterek komputera w praktycznie każdej z marek aut osobowych. Możesz do nas przyjechać i bez obaw pozostawić swoje auto, mając pewność, że nasi wyspecjalizowani mechanicy należycie je zdiagnozują i dokonają niezbędnych napraw i regulacji.

 

Doświadczony diagnosta nie tylko podłączy komputer pokładowy do specjalistycznych urządzeń diagnostycznych i przeprowadzi niezbędne badania, ale także z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości, a także udzieli porad w zakresie użytkowania komputera. 

Zaopiekujemy się Twoim samochodem

Zadbamy o każde auto | Niezależnie od modelu i marki

Autoserwis Bakara

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą pracowniczą, dzięki czemu jesteśmy w stanie nie tylko serwisować i naprawić, ale przede wszystkim zaopiekować się każdym autem, nawet jeżeli nie jest to model wiodącej marki.

 

Często wielu kierowców nie wie, jak powinno się dbać o auto. To naturalne, przecież rozwój technologii postępuje tak szybko, że zwykły użytkownik samochodu nie jest w stanie za nim nadążyć. Auta są coraz bardziej zaawansowane technologicznie i wymagające technicznie. Dlatego najlepiej oddać je w ręce doświadczonych specjalistów, którzy są zawsze na bieżąco z nowinkami z branży i bez kłopotu wyeliminują wszystkie usterki.

VW, Audi, Seat i Skoda – tu mamy największe doświadczenie

Te marki to nasza szczególna specjalizacja | Skorzystaj z usług wykwalifikowanego warsztatu

Autoserwis Bakara

Wiadomo, że jeżeli ktoś zajmuje się czymś od lat i „zjadł na tym zęby”, to z pewnością robi to dobrze. Tak jest z samochodami marek Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, które są naszą specjalizacją. Na swoim koncie mamy już wiele zdiagnozowanych aut. Rozwiązaliśmy mnóstwo trudnych zagadnień, dzięki czemu czujemy się pewnie i mamy przeświadczenie, że naszym Klientom służymy jak najlepiej, świadcząc usługi na najwyższym możliwym poziomie.

 

Ponadto sami jeździmy niemieckimi samochodami z tej grupy, więc znamy je i kochamy, a jeżeli coś się lubi, to podchodzi się do takiego tematu zupełnie inaczej. Z pasją i sercem.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz porady? | Szukasz specjalisty, który wyreguluje komputer w Twoim aucie?

Autoserwis Bakara

Zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani mechanicy, z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i rozjaśnią wątpliwości. Poinformują Cię również o nowinkach z branży i doradzą jak zadbać o komputer pokładowy w Twoim samochodzie. Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, wystarczy, że napiszesz, zadzwonisz, przyjedziesz do naszego warsztatu lub skorzystasz z formularza kontaktowego zamieszczonego na podstronie Kontakt.

 

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

 

Więcej informacji o komputerach samochodowych znajdziesz na stronach:

» Serwis Komputerswiat.pl – artykuł: „Jak działa komputer w samochodzie”

» Serwis Ceo.cxo.pl – artykuł: „ e-Motoryzacja, czyli komputer w samochodzie" 

Budowa stacji paliw

Misja firmy...

Profesjonalny warsztat | 27 lat doświadczenia

Świadczymy usługi naprawcze od 1986 roku. To już przeszło 20 lat zdobywania doświadczenia w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych.

Dzięki temu zdobyliśmy szeroką grupę stałych
klientów całkowicie przekonanych
o profesjonalnym wykonaniu świadczonych
przez nas usług.

Staramy się zawsze oferować możliwie niskie ceny, za każdym razem mając na względzie wysoką jakość wykonania, jak i oczekiwania naszego klienta.
Dążąc do realizacji tych celów Bakara Autoserwis świadczy pełen zakres usług
w dziedzinie napraw samochodów wybranych marek.

Czyszczenie układów wtryskowych GnieznoMontaż instalacji LPG Gniezno

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a


tel.: 61 427 30 97
kom.: 517 756 161
autoserwis@bakaraserwis.pl

NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Projekt, opieka i wykonanie: Otonet


© Bakara, 2010 - 2018