Diagnozujemy stan zawieszenia, bez względu na jego rodzaj

Fachowo sprawdzimy zawieszenie Kompleksowo zajmiemy się Twoim autem

Nasz serwis zajmuje się kompleksową diagnozą zawieszenia w samochodzie. Gwarantujemy, że nic nie będzie trzaskać czy stukać. Dajemy Ci dzięki temu komfort, bezpieczeństwo i wygodę jazdy samochodem. Nawet najbardziej początkujący kierowca wie, jak ważnym układem w każdym aucie jest zawieszenie. Dlatego to, trzeba o nie szczególnie dbać.

Bez względu na rodzaj zawieszenia, który ma Twoje auto, dokonamy rzetelnego przeglądu, ponieważ nie stanowi to dla nas problemu. Znamy się na tym, więc Ty możesz mieć spokojną głowę. Jeżeli chcesz sprawdzić zawieszenie w swoim aucie lub odczuwasz podczas jazdy dyskomfort spowodowany utratą sztywności układu, czy luzy, wynikające z uszkodzenia i wybicia elementów zawieszenia, koniecznie przyjedź do nas. Nasi fachowcy zajmą się Twoim samochodem, abyś mógł jeździć bezpiecznie.

Gdy coś „stuka” w twoim aucie…

Zadbaj o zawieszenie Naprawiamy różne układy zawieszenia

Układ zawieszenia w aucie to skomplikowany system, który podczas użytkowania po prostu się zużywa. Jeśli potrzebujesz jego diagnozy, a możliwe, że również naprawy, to przyjedź do naszego serwisu. Postaramy się pomóc najlepiej, jak tylko umiemy.

Nasi pracownicy dokonają szczegółowego przeglądu zawieszenia Twojego auta, a jeżeli zaistnieje taka konieczność, wymienią zużyte elementy w Twoim samochodzie. Ma to kluczowe znaczenie dla Twojego bezpieczeństwa na drodze. Dlatego to, fachowcy dokładnie przyjrzą się wahaczom, łącznikowi stabilizatora, tulejom wahacza, sworzniowi wahacza i ocenią poziom zużycia tych części.

Jeśli odczujesz podczas jazdy samochodem jakiekolwiek objawy zużycia poszczególnych elementów zawieszenia, czyli np. nieprawidłowe zachowanie auta podczas wykonywania manewru skręcania, głośne „stuki” oraz szarpanie pojazdu podczas ruszania, nierówną pracę kół lub po prostu zauważysz uszkodzenie któregoś elementu zawieszenia, możliwie jak najszybciej udaj się do naszego serwisu.

Dajemy Ci gwarancję wykonania naprawy i wymiany części zawieszenia w Twoim aucie na najwyższym poziomie. Nasi mechanicy posiadają cenne doświadczenie, które jest niezbędne do fachowego przeprowadzenia tego typu zlecenia, dzięki temu mogą bez problemu zająć się również bardziej skomplikowanym układem, jakim jest zawieszenie wielowahaczowe czy zawieszenie pneumatyczne.

Korzystamy z najlepszych na rynku części zamiennych firm: LEMFÖRDER, Moog czy TRW. Nic nie równa się z jakością produktów, które te firmy oferują, dlatego to, dbając o zadowolenie naszych klientów, współpracujemy z najlepszymi. Gwarantujemy Ci, że po zamontowaniu produktów renomowanych firm przejedziesz dalej, niż na tanich podróbkach.

Naprawa amortyzatorów

Wymieniamy elementy układu zawieszenia Profesjonalna mechanika auta

Kolejnym elementem zawieszenia pojazdu, którym przyjrzą się nasi fachowcy, są amortyzatory. Wystarczy, że podjedziesz do naszej stacji, a my profesjonalnie sprawdzimy skuteczność działania amortyzatorów w Twoim aucie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, wymienimy je tak, że już nie odczujesz nieprawidłowości podczas prowadzenia samochodu czy hamowania, podskakujących kół, złej stabilności na zakrętach itp. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników zyskasz stabilną pracę zawieszenia w swoim aucie. Zajmujemy się również wymianą amortyzatorów pneumatycznych w autach osobowych, a to wszystko po to, aby poprawić Twój komfort prowadzenia auta.

Przyjedź do nas

Serwisujemy każdy rodzaj auta Odpowiemy na Twoje pytania

Jeśli masz jakieś pytania, nie czekaj, tylko zadzwoń lub spotkaj się z nami osobiście. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, fachowo doradzą w zakresie serwisu Twojego auta, podpowiedzą odpowiednie rozwiązania. Nieustannie bierzemy udział w specjalistycznych kursach, aby zapewnić Klientowi możliwie jak najlepszy standard wykonywania i świadczenia usług.

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zawieszenia pneumatycznego, jego działania oraz przeczytać o jego wadach i zaletach, wejdź koniecznie na stronę:

» Serwis Autokult.pl – artykuł: „Zawieszenie pneumatyczne – jak działa, jakie są jego wady i zalety”

Jeżeli chcesz szczegółowo poznać różne typy układu zawieszenia, wejdź na stronę internetową:

» Serwis Autokult.pl – artykuł: „Układy zawieszenia w samochodach osobowych”

 • Klimatyzacje z czynnikiem R1234yf
 • Jako jedyni w Gnieźnie serwisujemy nowe typy klimatyzacji samochodowych, montowanych w autach po 2018 r.
 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalna

  Diagnostyka aut

  Odpowiedni sprzęt i doświadczenie. W naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy.

 • Przejdź do galerii »

  Warsztat samochodowy

  Kompleksowo wyposażony

  Nasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze.

 • Przejdź do galerii »

  Specjalistyczny sprzęt

  Doświadczeni specjaliści

  W zespole pracują diagności, mechanicy i technicy z kierunkową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu aut.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnostyka...

  Serwis i naprawy

  Kompleksowo, profesjonalnie i terminowo.

 • Przejdź do galerii »

  Profesjonalne

  Czyszczenie układów wtryskowych

  Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych.

 • Przejdź do galerii »

  Diagnozowanie usterek

  Komputerowe diagnozowanie

  Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy.

Kontakt z nami

Bakara Serwis

Autoserwis, warsztat samochodowy w Gnieźnie. Specjalizujemy się w obsłudze i naprawach samochodów marek niemieckich, takich jak VW, Audi, Seat, Skoda.

 
62-200 Gniezno
Dalki 7a

 
tel.: +48 517 756 161

Pokaż na mapie

Diagnostyka, serwisowanie i obsługa samochodów osobowych

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a
NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Numer konta firmowego:
PKO BP Oddział Gniezno
57 1020 4115 0000 9602 0070 6564