Specjalistyczna i profesjonalna diagnostyka autW naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy

Kompleksowo wyposażony warsztat samochodowyNasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze

Specjalistyczny sprzęt i doświadczeni specjaliściWykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalny sprzęt

Diagnostyka serwis i naprawyKompleksowo, profesjonalnie i terminowo

Czyszczenie układów wtryskowych Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych

Komputerowe diagnozowanie usterek Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy

Wymiana filtra oleju

Zadbaj o serce Twojego auta | Wymieniaj w nim regularnie filtr oleju

Autoserwis Bakara

Wymiana filtra oleju to czynność oczywista dla każdego świadomego użytkownika samochodu, któremu zależy na jego bezawaryjnym funkcjonowaniu. Bez niej wymiana oleju byłaby bezzasadna. Jest to element, który spełnia funkcję filtrowania oleju, smarującego cały układ silnika. Jego jakość i odpowiedni dobór mają ogromne znaczenie dla dobrego funkcjonowania samochodu oraz żywotności oleju i jego jakości przez cały okres jego użytkowania. W przypadku, kiedy filtr jest zabrudzony, również olej zawiera zanieczyszczenia, które uszkadzają silnik.

 

Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, od lat zajmujący się wymianą oleju silnikowego. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu dobiorą odpowiedni olej dla Twojego silnika oraz doradzą najodpowiedniejsze filtry. Możesz mieć pewność, że dzięki ich działaniom silnik Twojego samochodu będzie zadbany.

Wymiana filtrów pozostałych

Wymieniaj regularnie filtry | Zatroszcz się o komfort podróży

Autoserwis Bakara

Każdy z filtrów w aucie pełni ważne, ściśle określone zadanie. Dzięki nim samochód rzadziej się psuje, jego elementy podlegają wolniejszej eksploatacji, a kierowca i pasażerowie odczuwają wyższy komfort jazdy autem. Naruszenie struktury auta poprzez niedbanie o filtry, które ulegają zapchaniu, może być niebezpieczne i narazić auto oraz jego użytkowników na wiele niedogodności i niebezpieczeństw.

 

Na przykład filtr powietrza filtruje powietrze dostarczane do komory spalania silnika. Jeżeli jest on zbyt zabrudzony lub, jakkolwiek inaczej, nie w pełni funkcjonalny, to dostarczane do silnika powietrze będzie zanieczyszczone. Jeżeli filtr jest zapchany, to do silnika dociera zbyt mało powietrza, przez co silnik może nie pracować prawidłowo.

 

Filtr spalinowy, natomiast, odpowiedzialny jest za dostarczanie przefiltrowanego powietrza do kabiny samochodu. W przypadku kiedy samochód posiada klimatyzację, zabrudzony filtr może stać się siedliskiem grzybów. W przypadku, kiedy jest niedrożny, nie tylko nie będzie  dostarczał powietrza do kabiny, ale może spowodować także uszkodzenie silnika dmuchawy. Znane są także przypadki, kiedy Klienci mieli wrażenie, że w samochodzie w ogóle nie działa ogrzewanie. Po sprawdzaniu w warsztacie, okazywało się, że winny jest temu właśnie zatkany filtr.

Skorzystaj z usług specjalistów w dziedzinie filtrów

Oddaj auto w nasze ręce | Fachowo wymienimy wszystkie filtry

Autoserwis Bakara

Oczywiście nie chodzi o to, żebyśmy opisywali skutki nieprawidłowej eksploatacji i zasady działania wszystkich filtrów. Od tego są nasi doradcy, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, rozjaśnią wątpliwości oraz objaśnią zasady użytkowania i funkcjonowania poszczególnych filtrów.

 

Każdy samochód, zależnie od marki i modelu, ma zainstalowane w swoich mechanizmach różne filtry. Zazwyczaj posiadają one różną specyfikację techniczną, a wymienienie ich jest skomplikowane. W związku z tym, najlepiej i najwygodniej jest zawsze po prostu przyjechać do naszego serwisu i skorzystać z usług opiekuna-mechaniaka, odpowiedzialnego za wymianę filtrów lub dany model auta.

 

Aby przejść do kontaktu, kliknij tutaj

 

Szczegółowe informacje na temat wymiany filtów można odnaleźć na stronie:

» Serwis Regiomoto.pl – artykuł: „Filtry oleju, paliwa, powietrza - kiedy i jak je wymieniać? Poradnik” 

Budowa stacji paliw

Misja firmy...

Profesjonalny warsztat | 27 lat doświadczenia

Świadczymy usługi naprawcze od 1986 roku. To już przeszło 20 lat zdobywania doświadczenia w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych.

Dzięki temu zdobyliśmy szeroką grupę stałych
klientów całkowicie przekonanych
o profesjonalnym wykonaniu świadczonych
przez nas usług.

Staramy się zawsze oferować możliwie niskie ceny, za każdym razem mając na względzie wysoką jakość wykonania, jak i oczekiwania naszego klienta.
Dążąc do realizacji tych celów Bakara Autoserwis świadczy pełen zakres usług
w dziedzinie napraw samochodów wybranych marek.

Czyszczenie układów wtryskowych GnieznoMontaż instalacji LPG Gniezno

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a


tel.: 61 427 30 97
kom.: 517 756 161
autoserwis@bakaraserwis.pl

NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Projekt, opieka i wykonanie: Otonet


© Bakara, 2010 - 2018