Specjalistyczna i profesjonalna diagnostyka autW naszym warsztacie Twoje auto będzie miało tak dobrze jak u mamy

Kompleksowo wyposażony warsztat samochodowyNasz warsztat to dwa niezależne stanowiska diagnostyczno-naprawcze

Specjalistyczny sprzęt i doświadczeni specjaliściWykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalny sprzęt

Diagnostyka serwis i naprawyKompleksowo, profesjonalnie i terminowo

Czyszczenie układów wtryskowych Posiadamy nowoczesny sprzęt do czyszczenia układów wtryskowych

Komputerowe diagnozowanie usterek Odpowiednia diagnoza to podstawowy etap każdej naprawy

Czyszczenie układów wtryskowych

Poprawa pracy silnika | Dla Diesla i silników benzynowych

Autoserwis Bakara

Czyszczenie układów wtryskowych Gniezno 1Najlepsi specjaliści od mechaniki silnika, zalecają czyszczenie układów wtryskowych w silnikach Diesla raz na 60 000 - 80 000 km, a silników benzynowych raz na trzy lata i 60 000 km, przy założeniu, że samochód jeździ na polskim paliwie. Czyszczenia należy dokonać także w momencie, gdy kierowca zauważy nieprawidłowości związane z pracą silnika, takie jak problemy z odpalaniem samochodu przy zimnym silniku, zła kultura pracy silnika czy brak mocy. 

 

Czyszczenie daje od razu zauważalne efekty. Znacznie ułatwia działanie i poprawia kulturę pracy silnika oraz usuwa zanieczyszczenia powstałe w układach wtryskowych, przez co przedłuża żywotność ukłądu paliwowego, wpływa na mniejsze zużycie paliwa oraz obniża emisję spalin do atmosfery.

Jak przebiega czyszczenie?

Bezpieczne zabiegi | Dla dobra silnika

Autoserwis Bakara

Czyszczenie układów wtryskowych Gniezno 2

Czyszczenie dla silnika jest więcej niż bezpieczne. Nie jest w żaden sposób inwazyjne dla układów silnikowych. Polega na podłączeniu specjalistycznego urządzenia czyszczącego do silnika samochodu przy jednoczesnym odłączeniu baku paliwa.

 

Czyszczenia układów wtryskowych w naszym warsztacie dokonujemy za pomocą profesjonalnego urządzenia Jet Clean Tronic, dedykowanego zarówno do czyszczenia układów wtryskowych silników Diesla, jak i benzynowych. Do czyszczenia wykorzystujemy sprawdzone środki chemiczne, również firmy Liquy Moly, które skutecznie rozpuszczają nagromadzone osady. Urządzenie pozwala także na opróżnienie zbiornika paliwowego, do którego omyłkowo zostało zatankowane nieprawidłowe paliwo.

 

Regularne czyszczenie układów wtryskowych, wpływa także na niższe zużycie innych części samochodu, takich jak flirt EGR oraz filtr cząstek stałych.

Liqui Moly

Środki ochrony | Układu paliwowego

Autoserwis Bakara

Czyszczenie układów wtryskowych Gniezno 3W sprzedaży posiadamy także środki ochrony układu paliwowego firmy Liquy Moly. Specyfiki te stosowane regularnie poprawiają żywotność i komfort prowadzenia pojazdu. Dodatki pozwalają także zminimalizować ryzyko kosztownych napraw silnika.

 

  • Dodatki do oleju – zapewniają silnikowi ochronę, redukując tarcie, zapobiegając bezpośredniemu kontaktowi metalu z metalem. To także oczyszczacze silnika, redukujące nagromadzenie w jego układach szkodliwych osadów i resztek oleju czy środki polepszające lepkość oleju, które minimalizują jego zużycie.
  • Dodatki do benzyny – są to środki ochrony układu wtryskowego, oczyszczacze zaworów oraz uszlachetniające dodatki do paliwa, które dodatkowo chronią elementy układu paliwowego przed korozją.
  • Dodatki do paliw Diesel – to środki ochrony systemu paliwowego oraz smarowania układu wtryskowego, które przedłużają żywotność silnika. To także środki chroniące układ paliwowy podczas mrozu czy modyfikatory oleju napędowego, uszlachetniające jego właściwości.

Zapraszamy do kontaktu

Odpowiemy na wszelkie pytania | Doradzimy najlepsze rozwiązanie

Autoserwis Bakara

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące czyszczenia układów wtryskowych lub chciałabyś dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy służą pomocą i z chęcią przybliżą wszystkie zagadnienia i doradzą rozwiązanie najlepsze dla Twojego samochodu.

 

Aby przejść do podstrony Kontakt kliknij tutaj

Budowa stacji paliw

Misja firmy...

Profesjonalny warsztat | 27 lat doświadczenia

Świadczymy usługi naprawcze od 1986 roku. To już przeszło 20 lat zdobywania doświadczenia w zakresie napraw samochodów osobowych i dostawczych.

Dzięki temu zdobyliśmy szeroką grupę stałych
klientów całkowicie przekonanych
o profesjonalnym wykonaniu świadczonych
przez nas usług.

Staramy się zawsze oferować możliwie niskie ceny, za każdym razem mając na względzie wysoką jakość wykonania, jak i oczekiwania naszego klienta.
Dążąc do realizacji tych celów Bakara Autoserwis świadczy pełen zakres usług
w dziedzinie napraw samochodów wybranych marek.

Czyszczenie układów wtryskowych GnieznoMontaż instalacji LPG Gniezno

P.H.U. BAKARA
62-200 Gniezno
Dalki 7a


tel.: 61 427 30 97
kom.: 517 756 161
autoserwis@bakaraserwis.pl

NIP: 784-109-90-06
Regon: 300706080

Projekt, opieka i wykonanie: Otonet


© Bakara, 2010 - 2018